Skocz do zawartości

Ukasz

Użytkownik
  • Zawartość

65
  • Ostatnio

• Wygrane dni

2
  • Czas online

64d 4h 51m 4s

Ukasz wygrał w ostatnim dniu 3 Kwiecień

Ukasz ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

18 Nowicjusz

O Ukasz

• Ranga
    Fanatyk

Ostatnio na profilu byli

165 wyświetleń profilu
  1. Tak sobie w wolnej chwili lubię popatrzeć na forum, pozagladac tu i tam i widzę że parę osób się wita więc pasowało by zrobić podobnie z tą różnicą że zamiast 'czesc' muszę napisać 'do widzenia'. Chciałbym się pożegnać. Z administracja, z ludźmi spotkanymi na serwerze, znajomymi i nie tylko, z przyjaciółmi oraz wrogami a także z Gildia. Może chociaż część z tych w/w osób kiedyś tu zajrzy i się serducho uśmiechnie na samą myśl o wspólnie przegranych godzinach Grę na serwerze zakończyłem już lepszy tydzień temu ale jakoś dopiero teraz piszę tego posta. Trochę z nudów a trochę żeby Ci niektórzy wiedzieli że nie skończyłem gry ot tak sobie i że o Nich pamiętam. A że lubię zawsze chociaż w minimalnym stopniu uczestniczyć w aktywności na forum to uważam że pożegnanie akurat będzie gut gut. Całkiem możliwe że zamoria będzie moim ostatnim serwerem na jakim grałem, a już na pewno ostatnim na którym spędziłem tyle godzin. Jeżeli jeszcze kiedyś mnie zobaczycie to na jakimś serwerze gdzie będę grał mało. Bardzo mało. Także w tym miejscu chciał bym napisać już to, co muszę. Cześć! Na razie powodzenia wszystkim na serwerku, a w szczególności wszystkiego dobrego dla całej ekipy CmoknijMnie Siema siema kurwa żegnam! //Ukasz
  2. A co to za pokemonowe pismo? ;x to teraz jest modne czy co? Cześć
  3. Polecam szamana:) Mimo ze lvl nie za wysoki swoje bije:)
  4. Wbić 115, eq na yangi i bić moby na mapie
  5. O tak o tak go zbijasz. Nie ma tak jak z bossami na wyższy lvl że Cię potrafią na strzała wyjebac. To że bijesz smoka 3 czy 4 minuty raczej nie powinno stanowić problemu skoro praktycznie tylko spacje musisz trzymać
  6. Przypał
  7. Zastanawia mnie co w ogóle wpłynęło na decyzję żeby dać 2x więcej hwangow
  8. Wróci do poprzedniej 'wersji'? 1 hwang na klasę, czyli 9 ogólnie na wszystkie postacie?
  9. Boss na 95 mapie
  10. W ogole co to sie nagle stalo, ze administracja postanowila tak z dupy dodac dodatkowo po 1 hwangu na kazda postac? Tak bez zadnej ankiety czy to na forum, czy to na FP? Bez zapytania graczy o zdanie? Bylo mowione od samego poczatku bety az do teraz: Hwanga dostaje kazda profesja. Jak latwo mozna policzyc, hwangow mialo byc 9. Nagle teraz bedzie 18. Czemu? Jezeli komus zalezalo na hwangu to musial sie poswiecic i wyexpic tego maxa, a nie teraz nie wiadomo skad nagle jest 2x wiecej hwangow na serwerze bo ... No wlasnie? No bo co? Troche glupie posuniecie ze strony administracji. Czemu zatem nie dodamy hwanga kazdemu kto wbije maxa? A niech sobie maja! 30h expa na mapie 115, dajmy w nagrode hwanga.
  11. Beda dodane. W tej chwili nie mieli na likana dlatego nie sa w tej chwili dodane
  12. CmoknijMnie prowadzi rekru. Jezeli jestescie zainteresowani to pw forum, lub pod tematem gildii;p
  13. Prywatnego dt nie ma, a przedmioty pvp sa. Konkretniej Lizak(ktory nie daje na ludzi xD), kostium, fryz no i pet.
  14. Mozesz rozwazyc Gramy w chunjo tak w razie czego